כחלק מהתכנית העולמית של המותג Green Beauty for all  פועל מותג הקוסמטיקה הבינלאומי "גרנייה" מזה שנים לסייע להפחתת ההשפעות הסביבתיות הנובעים מפעילותו.
בין התחייבויות המותג – עד 2025 ייצור ללא פלסטיק, 100% מהאריזות עשויות מחומרים ממוחזרים וניתנות למיחזור, קיזוז כל הפחמן שנוצר במפעלים, שימוש ביותר אנרגיה מתחדשת ועוד.
כחלק מהאג'נדה הסביבתית של גרנייה, פועל המותג למניעת זיהום הפלסטיק בכל העולם. בישראל, חבר מותג גרנייה לעמותת אקו-אושן תחת מטרה משותפת: העלאת מודעות הציבור לחופי ים נקיים מפלסטיק חד-פעמי, תחת הסלוגן – "שמים סוף לחד-פעמי בחוף!" שיתוף הפעולה נולד מתוך רצון עמוק ליצור שינוי תפיסתי והתנהגותי בתודעה הצרכנית – שמירה על חוף ים נקי מחד-פעמי.
אקואושן פועלת במסירות כבר יותר מ-15 שנה למען קידום שמירת הסביבה החופית והימית בישראל.
העמותה הוקמה על ידי משפחת וייל בשיתוף עם קבוצה של מדעני סביבה ימית מובילים בישראל. האני מאמין שלנו הוא, כי חיזוק הזיקה בין תושבי ישראל לים היא אחת הדרכים המוכחות לקידום השמירה על הסביבה הימית באופן עקבי ובר קיימא.
אנחנו חותרים להשגת המטרה שלנו באמצעות שלושה ערוצים עיקריים: חינוך לחקר והגנת הים במגוון של קהלים בכל אוכלוסיית ישראל, תמיכה בחקר הים באמצעות ספינת המחקר של העמותה, פעילות קהילתית והסברתית נרחבת בקרב הציבור הרחב.
תו "הדגל הכחול" מוענק על-ידי עמותת אקואושן בישראל מטעם ארגון FEE, לחופים, מרינות ומפעילי סירות תיירותיים, העומדים בקריטריונים מחמירים של שמירה על הסביבה.  תכנית "הדגל הכחול" מתמקדת בין היתר בהפסקת השימוש בפלסטיק חד-פעמי בחופים.
כיום 10 רשויות הכוללות 52 חופים ו-2 מרינות – ת"א והרצליה, פועלות על-פי תו "הדגל הכחול".
מהי פסולת חד-פעמית? מוצרים שנקנים לצורך שימוש חד-פעמי: צלחות, כוסות, סכו"ם, בקבוקי שתייה, קשיות, שקיות, סיגריות.
.הרוב המכריע של הפסולת החד פעמית עשויה פלסטיק לסוגיו השונים
הפסולת בים ובחופים היא בעיה עולמית הפוגעת בחופי העולם כולו –
מזהמת את הקרקע, נאכלת על ידי בעלי החיים וגורמת לפציעות שלהם, זיהום וחנק.